Najlepsze serum do rzęs

Najlepsze serum do rzęs

Najlepsze serum do rzes (3)Piękne, długie i grube rzęsy od zawsze były atrybutem kobiecości. Dzisiejsza technologia pozwala nieco wspomóc naturę: hitem stały się sztuczne rzęsy, przez wiele kobiet uznawane za doskonały sposób na piękny wygląd podczas najważniejszych wydarzeń w życiu. Równocześnie rozrasta się rynek suplementów i odżywek, które mają wzmocnić i uatrakcyjnić nasze rzęsy w nieco bardziej subtelny sposób.

Najważniejszym elementem dbania o rzęsy jest odpowiednia dieta bogata w witaminy, minerały i kwasy tłuszczowe. W wielu wypadkach jednak to nie wystarcza aby efekt był zadowalający – mamy wówczas do dyspozycji bardzo wiele firm, które produkują odżywki i serum wspomagające porost i pogrubiające włoski.

Za najlepsze serum do rzęs uchodzi obecnie Long 4 Lashes, które w krótkim czasie zyskało tysiące zwolenniczek w całej Polsce. Równocześnie mamy do dyspozycji odżywki takich marek jak Eveline, Nanolash czy Diadem. W przypadku każdego z tych serum należy pamiętać aby stosować się wytycznych zawartych w ulotce i robić odpowiedniej długości przerwy między kolejnymi aplikacjami.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne:

About