Buty ślubne taneczne Warszawa

Buty ślubne taneczne Warszawa

Jak wybrać buty ślubne?

Wiele osób ma całkiem zrozumiały problem z doborem odpowiednich butów ślubnych. W końcu na co dzień rzadko kupujemy białe obuwie na obcasie…

Ale właśnie – czy koniecznie buty ślubne muszą być białe? Oczywiście, że nie. W niektórych przypadkach można nawet śmiało stwierdzić, że nie mogą być białe. Przykładowo dość spora liczba pań, biorąc ślub cywilny, decyduje się na inny kolor niż standardową biel . Wówczas trzeba dobrać buty do koloru suni ślubnej.

Jakie zaś muszą być buty ślubne? Na pewno powinny być dobrane do stylu sukni ślubnej. Przykładowo jeśli suknia jest matowa, z koronki w prostym, staromodnym stylu, to nie możemy znienacka dodać tu błyszczących butów ślubnych z perełkami.

Dość trudną sprawą jest także wysokość obcasa. Otóż uznaje się, że obcas jest jak najbardziej wskazany, ponieważ ułatwia poruszanie się w sukni i wydłuża sylwetkę. Nie może natomiast dojść do sytuacji, w której pan młody będzie niższy albo w której panna młoda nie będzie umiała w ogóle się poruszać w danym obuwiu.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne:

About