Regenerum do rzęs

Regenerum do rzęs
Regenerum do rzęs
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Regenerum do rzęs (2)Z pewnością każda kobieta pragnie posiadać piękne i zdrowe rzęsy. W mediach bardzo często reklamuje się różnego rodzaju regenerum do rzęs, które potrafi sprawić, że rzęsy stają się grubsze i dłuższe. W poniższym tekście postaram się wyjaśnić, w czym tkwi innowacja tego środka.

Sekret tej odżywki tkwi przede wszystkim w jej składzie. Regenerum składa się między innymi z lipooligopeptydów, matrykiny z prowitaminą B5, aloesu, oraz witaminy E. Wszystkie składniki testowane są przez sztab wykwalifikowanych ludzi, w odpowiednio przygotowanych laboratoriach.

Ważną rolę w stosowaniu regenerum odgrywa aplikator – niezwykle skuteczny jest pędzelek, który pozwala odpowiednio rozprowadzać środek, z dbałością o każdą cebulkę.

Regenerum należy stosować regularnie – tyko regularność stosowania może zagwarantować pojawienie się pożądanych efektów. Warto zakupić regenerum do stosowania na wieczór, ponieważ w nocy istnieje mniejsze prawdopodobieństwo mechanicznego usunięcia serum z rzęs. Ponadto noc jest świetną porą na odnowę zniszczonych rzęs.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne:

About