Odpowiedni rozmiar ubranek dla niemowlaka

Odpowiedni rozmiar ubranek dla niemowlaka
Odpowiedni rozmiar ubranek dla niemowlaka
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Odpowiedni rozmiar ubranek dla niemowlaka

Wielu rodziców nie może się oprzeć przed kupnem kolejnego, ślicznego ubranka dla swojego małego skarbu. Pewnie ubranka dostaną też w prezencie od rodziny i przyjaciół. Zawsze problem stanowi: jaki rozmiar ubranek powinno się kupować.

Zdecydowanie nie kupuj dużej ilości małych ubranek. Twój brzdąc będzie rósł w oczach i pewnie nie raz zdziwisz się, że ubranko, które jeszcze tak niedawno było dobre – teraz jest za małe.

Zatem kupuj z głową i nie przesadzaj z ilością ubranek w tym samym rozmiarze, bo może się okazać, że Twój niemowlak nie będzie miał nawet okazji, by mieć na sobie wszystkie te kolorowe i śliczne ubranka.
Ubranka dla niemowląt powinny być w odpowiednim dla malca rozmiarze. Zawsze lepiej jest kupić o jeden rozmiar większe ubranko niż kolejne w mniejszym rozmiarze. Nie oznacza to jednak, że najlepiej jest kupować za duże ubranka. Większe ubranko będzie dla malca niewygodne i nie będzie się on czuł w nim komfortowo.
Postaw zatem na jakość ubranek (miękkie i przyjemne materiały), a nie na ich ilość. Dzięki takiemu przemyślanemu gromadzeniu niemowlęcej garderoby będziesz wiedzieć, że Twój skarb ma ubranka, w których się dobrze czuje. Wtedy malec na pewno odwdzięczy Ci się dobrym humorem.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne:

About