Moda na sukces, modą na garnitur

Moda na sukces, modą na garnitur

Mówi się, że kiedy mężczyzna zakłada garnitur, zyskuje na atrakcyjności tak, jak kobieta staje się powabniejsza w szpilkach. Skrajne opinie głoszą, że nawet Frankenstein w garniturze wygląda na wyjątkowo atrakcyjnego mężczyznę. Mówiąc bardziej serio, trudno nie przyznać racji tym, którzy ten oficjalny ubiór traktują jako ważną inwestycję przynoszącą zyski tak pewne, jak lokata w szwajcarskim banku. Jakie? Oto krótka lista kilku.

1. Każdy producent garniturów tworzy dokładną rozmiarówkę nie dlatego, żebyś zniechęcony chwycił za pierwszy lepszy egzemplarz, który pasuje do Twoje wzrostu. W dobrze dobranym fasonie i rozmiarze garnituru Twoja figura zyskuje idealne proporcje i wdzięk. A Ty zyskujesz pewność siebie!

2. Garnitury sprawiają, że mężczyzna zachowuje się inaczej. Nie, nie… garnitur nie zrobi z Ciebie księcia z bajki, ale spowoduje, że wyjmiesz ręce z kieszeni, rozprostujesz plecy i ramiona, uniesiesz głowę. Swoim wizerunkiem zaczniesz mówić: „Mam klasę. Trzymam poziom.”, a niekiedy to bardzo pożądany efekt- z resztą nie tylko w garniturze.

3. Garnitur ślubny to już wyższa szkoła jazdy. Tu liczy się coś więcej niż jego rozmiar i Twoja prezencja. Efekt zależy od dodatków, które tym razem nie powinny Ci się kojarzyć z grami komputerowymi. Koszula musi pasować do garnituru, krawat kolorem do koszuli i bukiecika w butonierce. A co najważniejsze- całokształt ma przypaść do gustu Twojej Wybrance. Tego dnia unikaj modowych eksperymentów oraz sprzeciwów wobec reguł dobrego smaku i gustu Panny Młodej. Po raz kolejny zyskasz uznanie w jej oczach.

4. Ubierając garnitur raz na zawsze zapomnij o koszuli z krótkim rękawem. Jeżeli zakładasz wzorzysty garnitur lub koszulę, krawat powinien być gładki lub w delikatne prążki.

Poruszając się jednak w buszu dobrych rad, pamiętaj o jednym: najlepszym doradcą jesteś Ty sam. Wybierając garnitur i dodatki zwróć uwagę, aby czuć się wygodnie, a jednocześnie wyglądać profesjonalnie. Wzmocnienie wiarygodności podczas oficjalnego spotkania nie odbędzie wtedy kosztem utraty komfortu.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne:

About