Krawaty

Krawaty

Jak często spóźniłeś się do pracy lub na ważne spotkanie z powodu niezawiązanego krawatu ? Jak często poszedłeś na to spotkanie bez niego ? Jak często prosiłeś o pomoc swoją żonę? Niezależnie od tego jak często wiedz, że pora z tym skończyć !

Istnieje wiele sposobów na związanie krawatu, od tych podstawowych jak węzeł kent i four-in-hand po bardziej wyrafinowane jak Pratta, czy węzeł orientalny. Te pierwsze jest w stanie zrobić każdy kto choć raz widział w jaki sposób się to robi. Są tą wiązania tak zwane proste, i używane przez nas najczęściej. Otwórz teraz swoją szafę, spójrz na swoje krawaty (ja trzymam w szafie już związane) to co widzisz, to na 90% węzeł kent lub four-in-hand.
Jeśli chcesz nauczyć się bardziej skomplikowanych technik wiązania krawatu, technik na każdą okazję, do każdej koszuli, a nawet takie które segreguje się względem wzrostu musisz po prostu skupić się na tym co teraz piszę.

Węzeł typu Four-in-hand:
Wiązanie krawatu

Wiązanie krawata typu Kent

Węzeł Kent
Jako mężczyzna powinieneś nauczyć się tych podstawowych wiązań, a jako kobieta… powinnaś ich nauczyć mężczyznę :P. Dla osób które chcą poznać zaawansowane techniki wiązania krawatów, zachęcam przeczytać:wiązanie.2ap.pl
Pamiętaj, że dobrze związany krawat świadczy o Twojej elegancji i klasie. Wiedz, że ta drobnostka w sytuacjach kluczowych często przechyla szalę wagi – nie pozwól by marzenia na, które pracowałeś od lat, (czy to wymarzona praca, wymarzona kobieta, czy dobre stosunki z jej rodzicami), zadecydowały na Twoją niekorzyść.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne:

About