Fotograf na wesele

Fotograf na wesele

fotograf-na-wesele-1Bardzo ważną kwestią ślubu jest dobra organizacja i fachowa obsługa.  Dzięki temu dzień ten może być wspaniały i niezapomniany. Warto wcześniej, z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwować salę, noclegi dla gości i wybrać menu weselne. Następnie należy poszukać wymarzonej sukni, której czas szycia może wynosić nawet dwa miesiące i garnituru.
Kolejną kwestią jest oprawa muzyczna i fotograf na wesele. W zależności od tego co lubimy można wybrać kapele góralską, zespół muzyczny lub DJa. Warto wówczas wcześniej ustalić oczekiwania co do muzyki i prowadzenia imprezy. Dobrym pomysłem jest przesłuchanie oferty interesujących nas zespołów i dopiero wówczas wybór.
Podobnie sprawa wygląda z fotografem. Powinno się oglądnąć wiele portfolio zanim dokona się wyboru. Dobrym pomysłem jest też sesja narzeczeńska dzięki której ma się próbkę pracy fotografa i własnych możliwości w roli modeli.
Następnym ważnym krokiem jest rezerwacja kosmetyczki, fryzjera, makijażystki i osoby zajmującej się wystrojem wnętrz oraz bukietem. Należy zrobić to przynajmniej parę miesięcy wcześniej aby mieć pewność, że interesująca nas osoba będzie miała wówczas wolny czas.
Warto też zastanowić się nad samochodem lub bryczką oraz prezentami dla gości.  Można też pomyśleć o fotobudce lub innych atrakcjach.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne:

About